Novinky
Náš zpravodaj

Instalace satelitních předvoleb pomocí USB výrazně zjednoduší práci při uvedení televizoru do provozu. Při běžné instalaci trvá vyhledávání programů satelitního vysílání řádově desítky minut, včetně vymazávání stanic, které jsou pro uživatele v ČR/SR nepoužitelné. Instalace z USB tento proces zkrátí na pár minut.

V říjnu tohoto roku se v Česku kompletně změní označení paliv na čerpacích stanicích. Například nafta bude nově označená písmenem B. Je pomalu načase se nové symboly naučit!

Mezinárodní výstava obytných karavanů a automobilů Caravaning Brno 2017 se koná ve dnech 9. 11. až 12. 11. 2017 v areálu BVV a patří k nejznámější akci svého druhu v České Republice ale i v Evropě.

Tak a máme vše co jsme
podle našeho plánu chtěli zrealizovat. Solární set, měnič napětí, vyměněnou
nádrž s vypouštěcím hrdlem, nalévací hrdlo s odvzdušněním v boku karavanu,
nová servisní dvířka, nové stropní okno s ventilátorem v prostoru ložnice,
opravena lednice, ta nefungovala na plyn. Sám jsem pak dodělával a namontoval
ventilátory na mřížku odvodu...

V pátek 10.3. 2017 jsme navštívili tolik očekávanou výstavu, tentokrát karavany spojené s výstvou člunů. Slyšeli jsme docela negativní ohlasy na probíhající výstavu, nám se opět líbila. Jak karavany, tak i lodě, to asi proto, že jsme si dnes odváželi dlouho objednaný motorový nafukovací člun s motorem. Nakonec jsme vybrali Bush Crab 330 + motor...